O nás | Tritia s.r.o. - Výrobce a dodavatel pečiva, lahůdek a cukrovinek včetně dortů.
A-01 A-02 A-03 A-04 A-05 A-06 A-07 A-08 A-09 A-10

O nás

 
 
 

Historie společnosti Tritia spol. s r.o., Cheb

Společnost Tritia s.r.o. Cheb byla založena 26. 9. 1991 v rámci privatizace pekařských provozů v Chebu a v Aši. Převzetí bývalých pekáren od tehdejšího státního podniku Pekárny a cukrárny Cheb proběhlo 1. 9. 1992.

Nově vzniklá společnost později přikoupila objekt skladu, ze kterého kromě skladování surovin materiálu pro vlastní výrobu zásobuje i drobné podnikatele.

Stavebně technický stav nově získaných objektů odpovídal době jejich vzniku, proto se vedení společnosti rozhodlo investovat zejména do pekárny v Chebu, kde byly v dlouhodobém časovém horizontu rozplánovány etapy rekonstrukce a výstavby nových výrobních prostor a postupně obměněny celé výrobní technologie. Pracovní tým čítá cca 200-250 zaměstnanců

 

 

 
 

Modernizace výroby – certifikace – registrace

Zavedení HACCP, podmínky pro vstup do EU a následně i certifikace ISO 9001, to vše byly závazné požadavky, které společnost musela splnit, aby mohla vyrábět ale i obstála v konkurenci průmyslových pekáren.

Byla přistavěna moderní expedice s expedičními boxy, zadaptovány stávající prostory na novou výrobní halu pro pečení jemného pečiva a celozrnného sortimentu. Tato hala byla vybavena moderní univerzální linkou a osazena boxovými pecemi.

Dále bylo zadaptováno moučné hospodářství, sociální zázemí, byla vyměněna okna a objekty dostaly novou fasádu. V poslední době se přistavěla nová hala, ve které je umístěna moderní linka na výrobu chleba. Průběžně se obnovuje a doplňuje autopark, aby byla zajištěna spolehlivost závozu pekařské produkce.

V roce 1998 byl zaveden systém kontroly kritických bodů HACCP a v roce 2003 byl společnosti udělen certifikát jakosti dle ISO 9001:2001, který je pravidelně znovu certifikován.

V roce 2015 pak byl zaveden systém FSSC 22000 management bezpečnosti potravin zahrnující  ČSN EN ISO 22000:2006, ČSN P ISO/TS 22002-1:2010 a doplňkové požadavky FSSC 22000.

Firma je registrována v Obchodním rejstříku pod značkou C/928 ze dne 26. 9. 1991 u Krajského soudu v Plzni.

 

 

 
 

Naši odběratelé – naše prodejny

V současné době zásobujeme více než 300 odběratelů včetně řetězců Kaufland, Tesco, Interspar, Billa, Penny Market, Ahold, Globus a regionálních řetězců COOP, ZKD Sušice, Jednota Tachov, JIP a jiné.

Kromě toho jsme vytvořili vlastní síť dnes již 23 specializovaných pekařských prodejen v Chebu, Kynšperku nad Ohří, Aši, Sokolově, Mariánských Lázních, Karlových Varech, Plané,Tachově, Boru, Chodově, Slavkově, Plzni, Fr. Lázních  a snahou je tuto síť rozšířit do celého zásobovacího regionu.

V našich prodejnách je nabízen široký sortiment vlastního pečiva, lahůdek a cukrářských dobrot, včetně výrobků, které jsou na prodejnách dopékány a prodejny tak zaručují prodej čerstvého sortimentu po celou prodejní dobu.

 

 

 
 

Sortiment výroby – získaná ocenění

Ve výrobním sortimentu společnosti najdete 50 druhů chleba, 50 druhů běžného pečiva a celozrnného pečiva, a více než 150 druhů jemného pečiva.

Kromě toho se vyrábí sezónní a speciální výrobky na Velikonoce a Vánoce, jako jsou velikonoční beránci, vánočky, mazance a vánoční těsta.

Během historie firmy bylo uděleno několik ocenění vyráběným výrobkům. V roce 1977 Zlatý pohár EX PLZEŇ za kolekci lázeňský, slunečnicový a lněný chléb. Dalším Zlatým pohárem byl oceněn dýňový chléb. Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů České republiky udělil společnosti několikrát diplom za účast ve finále o Chléb roku.

Zelňák - Regionální potravina Karlovarského kraje 2013

Výběrový chléb krájený - Klasa

Kovářský chléba - Klasa

Chléb Evropa - Klasa